Barış Şimşek’e Anlamlı Destek

Kategori: Güncel Haberler | 0

Trabzon Futbol Hakemliği’nde bir ilki başararak 2013 yılı FİFA kokartı taşıyacak olan Barış Şimşek, Trabzon Yavuz Selim Futbol Sahası’nda oynanan Necmiatispor-Gençlerbirliği maçı öncesi ödüllendirildi.

fifa-kokarti-tasiyacak-olan-hakem-baris-simsek-memleketi-trabzonda-odullendirildi-IHA-20130115AW000503-3-tFutbolda Avrupa arenasında orta hakem olarak görev yapacak olan Şimşek, yardımcı hakem olarak FİFA Kokartı takan Turgay Güdü ve İsmail Köse’den sonra ulusal arenada görev yapan 3. Trabzonlu hakem olacak.

Trabzon Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Muhammet Başkan, meslektaşının bu ünvanı almasından dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek “Türk hakemliği son yıllarda büyük bir atılım içersinde. fifa-kokarti-tasiyacak-olan-hakem-baris-simsek-memleketi-trabzonda-odullendirildi7H1QBurada Trabzon dan birinin isminin olması bizleri son derece memnun etmiştir” diyerek günün anısına Barış Şimşek’e bir plaket verdi.

Törene Futbol İl Temsilcisi Zeki Kurt, ASKF Başkanı Cahit Erdem, Hakem Kurulu Başkanı Sefer Altıntaş ile diğer protokol üyeleri katıldı. Necmiatispor Asbaşkan Hakan Usta maç öncesi Barış Şimşek’e FİFA Hakemi unvanı alması nedeniyle çiçek verdi.