TÜFAD Trabzon’dan Barış Şimşek’e Plaket

Kategori: Güncel Haberler | 0

TÜFAD Trabzon Şubesi tarafından, Trabzon futbol tarihinde orta hakem olarak ilk FİFA kokartı takma başarısını gösteren Barış Şimşek onuruna yemek düzenlendi. Yemekteki konuşmada TÜFAD Başkanı Nurettin Balaban, Trabzon futbolunun kendi insanı ile ülke futbolunda her zaman ilkleri başardığına dikkat çekti.

ana-foto

“Barış Şimşek hocamızın bu başarıya ulaşması hepimizi gururlandırmıştır”

Trabzon’un ilk FİFA kokartlı hakemi Barış Şimşek’in de bunun güzel bir örneği olduğunu dile getiren Balaban, “Barış Şimşek kardeşimize bu büyük başarıyı Trabzon futboluna yaşattığı için TÜFAD ailesi olarak teşekkür etmek için buradayız. Barış Şimşek hocamızın bu başarıya ulaşması bizleri gururlandırdığı gibi Trabzon hakemlerine de yeni bir dünyaya açılma konusunda bir başka kapının var olduğunu göstermiştir” dedi.

“Bu başarı kararlı bir duruş ve istikrarlı bir çalışmanın eseridir”

Barış Şimşek’in başarısının kararlı bir duruş ve istikrarlı bir çalışmanın ürünü olduğunun altını çizen Balaban, şöyle konuştu:
“Bu başarı kolay gelmemiştir. Bu başarı bir karalılık, bir duruş ve istikrarlı bir çalışmanın ürünüdür. Bu başarıda katkısı olan TFF MHK Üyesi Turgay Güdü, İl Hakem Kurulu Başkanı Sefer Altuntaş, Dernek Başkanı Muhammet Başkan ve geçmişte bu görevlerde bulunan tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Barış Şimşek hocamıza da bundan sonraki hakemlik hayatında başarılar dileriz.”

Şimşek, Güdü, Altuntaş ve Başkan’a plaket takdim edildi

Konuşmanın ardından TÜFAD Yönetim Kurulu tarafından günün anısına Barış Şimşek, Turgay Güdü, Sefer Altuntaş ve Muhammet Başkan’a birer plaket takdim edildi.